Настала спека, настало літо, а це означає, що настав час і для нових справ на городі. Що ж потрібно встигнути зробити на ділянці у червні?

Так-так, справ, як виявляється, доведеться багато не дивлячись на спекотну погоду. Щоб ви не втомлювали себе упорядкуванням планів, ми розповімо, що необхідно зробити неодмінно.

Город
Город

Що робити на городі у червні

1. Боротьба з борошнистою росою

Щоб запобігти появі борошнистої роси на помідорах та огірках, регулярно зрошуйте їх сумішшю води з молоком. На 9 літрів води додайте 1 літр молока. Це створить захисний бар'єр на листі рослин, запобігаючи появі хвороби.

2. Равлики – небажані гості

Якщо на ділянці з'явилися равлики, не відкладайте дії на потім. Поставте миску біля грядок і налийте в неї пиво. Слимаки залучаться запахом і відразу поповзуть до "ласого частування", залишаючи ваші рослини у спокої.

3. Підгортання – важливий етап догляду

Підгортання необхідно не тільки для картоплі, але й для помідорів, капусти та часнику. Цей процес покращує харчування кореневої системи та сприяє формуванню великих та міцних плодів.

4. Правильний полив

Помідори краще поливати в борозни між рядами, особливо під час холодної погоди. Це допомагає уникнути перезволоження ґрунту та розвитку гниль.

Полив городу, кадр з відео
Полив городу, кадр з відео

5. Багаторазовий збір огірків

Щоб підвищити врожайність огірків, збирайте їх двічі на день. Це сприяє регулярному утворенню нових плодів та підтримці активного росту рослин.

6. Правильне час для посіву редиски

Для отримання хорошого врожаю редис слід сіяти його в липні-серпні з інтервалом 10-20 днів. У червні, коли дні найдовші, редиска починає стрілкувати, що призводить до утворення маленьких і несмачних коренеплодів.

7. Пасинкування перцю

Під час рясного цвітіння перцю рекомендується видаляти частину верхніх квіток та пасинки. Це дозволяє рослині сконцентрувати свої зусилля на формуванні плодів та покращує їх якість. При цьому вибір моменту для пасинкування залежить від погодних умов: у теплу та вологу погоду краще пасинкувати, а в спекотні літні дні – навпаки, перець залишають без пасинків.

Перець, кадр із відео
Перець, кадр із відео

Нагадаємо, що будуть одні проблеми: у жодному разі не садіть ці рослини у себе на дачі, навіть не дивлячись на їхню красу.

Раніше ми повідомляли, як виростити солодку та хрумку редиску: секрети городників, про які ви не знали.