Хоча і з дощами та градом, але в Україну прийшло спекотне літо. Температури вже сягають 30 градусів, а це означає, що настав момент виклику для городників.

Найголовніше, про що варто пам'ятати – правильний полив рослин у спеку, щоб не нашкодити їм. Що ж потрібно сказати про полив помідорів у спекотну погоду? Є 4 важливі моменти.

Помідори
Помідори

Поливати частіше

Якщо у нежарку погоду томати можна поливати раз на 3-4 дні, то при серйозному підвищенні температури повітря процедуру треба проводити частіше. Бажано раз на два дні.

Правильна кількість води

У спеку деякі городники забувають про норму води для рослини. В одних випадках це призводить до надлишку вологи: томати тріскаються, набувають «водянистості» і стають уразливими перед різними недугами. В інших випадках води виявляється замало: виникають проблеми із плодоношенням.

Щоб врятувати майбутній урожай, дотримуйтесь наступних норм: «представникам» низькорослих сортів вистачить однієї лійки на кущ, середньорослим потрібні дві лійки, а високорослим – три.

Полив городу, кадр з відео
Полив городу, кадр з відео

Використовувати теплу воду

Не поливайте томати холодною водою! Особливо під час спеки. Виниклий температурний перепад може серйозно погіршити стан рослини. Температура рідини повинна бути приблизно рівна температурі повітря.

Полив під корінь

Поливаючи рослину, потрібно уникати потрапляння рідини на стебло та листові пластинки. Особливо це правило актуальне у спекотні періоди.

Нагадаємо, що не надумайте додавати яєчну шкаралупу: яким овочам у вашому городі вона тільки нашкодить, правила.

Раніше ми повідомляли, що швидко розмножуються і знищать вас урожай: як позбутися попелиці та ірисової мухи на городі.