Тисячі українських пенсіонерів, які продовжили працювати після виходу на пенсію, можуть очікувати на сприятливі зміни у своїх щомісячних пенсійних виплатах.

За даними Пенсійного фонду України, цим пенсіонерам у червні автоматично буде підвищено пенсію, а також додаткові виплати за попередні два місяці, як повідомляє «comments.ua».

У червні деяким пенсіонерам буде надано підвищені виплати. Це підвищення стосуватиметься осіб, які станом на 1 березня 2024 року накопичили необхідний 24-місячний страховий стаж, а також тих, у кого з моменту останнього перерахунку або призначення пенсії минуло не менше двох років.

"З 1 квітня 2024 року пенсіонерам, які після призначення/попереднього перерахунку пенсії продовжували працювати і на 1 березня 2024 року придбали 24 місяці страхового стажу, або менше 24 місяців, але після призначення або попереднього перерахунку пенсії минуло два роки, проведено автоматичний перерахунок" - повідомили у Пенсійному фонді.

Пенсійний фонд
Пенсійний фонд

Внесення до Держреєстру обов'язкового державного соціального страхування у травні даних про страхові внески за перший квартал 2024 року полегшило перерахунки цього місяця.

"Вже у червні пенсіонери отримають збільшені розміри пенсійних виплат та доплату за попередні два місяці", - підтвердили у ПФУ.

Варто зазначити, що станом на 1 квітня 2024 року середня пенсія в Україні складає 5743,27 гривні. Загалом, за даними ПФУ, пенсійні виплати отримують понад 10 млн українців, проте багато пенсіонерів отримують виплати до 3 тисяч грн.

Нагадаємо, нові правила отримання та виходу на пенсію: тільки не падайте

Раніше «Українці» писали, пенсія у 23 тисячі гривень: які пенсіонери можуть розраховувати на такі виплати

Як повідомляли «Українці», платіжки більше не страшні: пенсіонери можуть зовсім не платити за комуналку