В Україні власникам газових плит та газових колонок загрожують великі штрафи від 3,5 тисячі до 500 тисяч гривень за порушення правил використання природного газу. Ці штрафи накладаються через різні порушення, виявлені з допомогою сучасних технічних методів.

До найчастіших порушень належать:

Несанкціоновані відключення та підключення до газопостачання, обхід лічильника або створення незаконних відгалужень для споживання газу без належного дозволу.

Втручання у роботу газових лічильників з метою маніпулювання фактичними показаннями, що призводить до заниження показників споживання газу та зниження рахунків.

Газова плита, скріншот із відео
Газова плита, скріншот із відео

Самостійне відновлення газопостачання після його відключення через неплатеж або з інших причин, без необхідних дозволів газової організації.

Важливо повідомити, що газові компанії використовують спеціальне обладнання для швидкого та точного виявлення таких порушень. Штрафи покликані забезпечити відповідальне та безпечне використання природного газу та перешкоджати незаконній діяльності, яка може становити серйозну загрозу безпеці.

Скрін публікації
Скрін публікації

Нагадаємо, нові правила отримання та виходу на пенсію: тільки не падайте

Раніше «Українці» писали, це справжній біль: за зростанням тарифів на світ подорожчає і вода з 1 червня – названо ціни

Як повідомляли «Українці», нове випробування для пенсіонерів: тепер потрібно писати заяву до ПФУ, щоб не позбутися виплат