Зіткнувшись із раптовими відключеннями електроенергії, українські дівчата та жінки отримали цінні поради, як ефективно сушити волосся. Ці поради пропонують альтернативні рішення для підтримання нормального порядку дня в умовах частих збоїв.

Для початку необхідно видалити з волосся зайву вологу. Рушником ретельно висушіть кожне пасмо, намагаючись зберігати м'якість, щоб не пошкодити волосся. Власницям густішого волосся можуть знадобитися два пухнасті рушники.

Переходячи до наступного кроку, рекомендується використовувати мікрофібру. Мікрофібра більш ефективно і м'яко вбирає воду, надаючи волоссю неповторний об'єм.

У тих випадках, коли вимкнено тільки електрику, але опалення залишається (у випадках взимку), поклавши рушник на теплий радіатор, можна прискорити процес висихання. Тим часом іншим рушником висушіть пасма волосся. Повторіть цей процес із теплими речами для досягнення оптимальних результатів.

Крім того, звичайні паперові рушники ефективно видаляють вологу з волосся. Однак не рекомендується використовувати лише один шматок, тому що він може швидко просочитися і прилипнути до волосся. Натомість використовуйте паперові рушники після застосування вищезазначених методів для більшої ефективності.

Нагадаємо, так роблять у Франції: як зберігати хліб, щоб він залишався свіжим тижнем

Раніше «Українці» писали, як правильно зберігати курячі яйця, щоб вони були свіжими цілих 2 місяці: це важливо знати

Як повідомляли «Українці», рецепт шашлику, який танутиме в роті: ця хитрість зробить м'ясо неймовірно ніжним та соковитим