Наступ росіян на Харківщині вже закінчується, оскільки сили ЗСУ його успішно придушують, хоча запеклі бої на деяких ділянках все ще точаться.

Як повідомляв голова ГУР Кирило Буданов, окупанти планували наступати і на Сумщині, але у них не було ресурсу. Як з'ясовується зараз, ресурсу не вистачило і на Харківщину, а Володимир Зеленський розповів про деталі наступу.

Росіяни в Харківській області 10 травня, фото із соцмереж
Росіяни в Харківській області 10 травня, фото із соцмереж

Президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю центральноазіатським ЗМІ повідомив, що з початку наступу російських військ на півночі Харківської області, яке почалося трохи більше 2 тижнів тому, втрати становлять "8 росіян на 1 українця".

"Їхній прорив у напрямку Харкова, який стався трохи більше двох тижнів тому, закінчився військовими жертвами 1-8, один українець на вісім росіян", - зазначив Зеленський. За його словами, цього тижня загальна кількість жертв серед окупантів сягала близько 2-3 тисяч.

Президент наголосив, що російському диктатору Володимиру Путіну байдужі людські життя, незалежно від мови та національності.

"Йому абсолютно начхати. Путін у цей час у лазні знаходиться або де він там - у СПА, який показували не один раз? Він у цей час займається зовсім іншим. Але ручки він свої маленькі не відмиє, звичайно, від цього кровопролиття" , - наголосив Зеленський.

Володимир Зеленський, фото: Офіс Президента
Володимир Зеленський, фото: Офіс Президента

Нагадаємо, що Володимир Зеленський розповів про перевагу росіян на Харківщині: йдуть углиб.

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський розповів, куди дійшли росіяни на Харківщині і чому не було "перешкод": "Це марення, що там кажуть".