Кроти, розшукуючи комах та личинки під землею, можуть завдати значної шкоди дворам, що є проблемою для багатьох садівників. Досвідчені дачники пропонують простий, але ефективний метод, як назавжди відлякати їх.

Для цього методу вам знадобиться звичайна бляшанка об'ємом 0,5 літра. Якщо ваша територія є великою, розгляньте можливість використання кількох банок для оптимального стримування.

Ось як можна зробити відлякувач кротів:

Маркером намалюйте букву «П» на кожній бляшанці, стежачи за тим, щоб одна ніжка букви «П» була трохи коротшою за іншу. Залишіть від країв банки запас щонайменше 3-4 см.

Гострим ножем акуратно розріжте намальовану букву, щоб вийшли смужки. Ці смужки слід злегка вигнути, щоб вони нагадували пропелери, що обертаються.

У центрі банки просвердліть отвір діаметром 4-6 мм, використовуючи цвях або аналогічний інструмент.

Візьміть шматок дроту довжиною приблизно 40-60 см. Голка-парасолька або старий електрод також можуть підійти. Приблизно 1-2 см від краю щільно оберніть дріт навколо штифта, потім закріпіть плоскогубцями.

Вставте штир у землю на глибину 20 см, потім зверху поставте банку. Банка обертатиметься на вітрі, зіштовхуючись із металевим штиром і створюючи вібрації, які проникають глибоко в землю.

Розмістивши кілька таких баночок по всьому двору, ви зможете ефективно відлякувати кротів. Цим істотам не подобається шум і занепокоєння, викликані банками, що обертаються, що спонукає їх покинути вашу територію.

Нагадаємо, коли викопувати картоплю цього року для рекордного збору: відер та мішків не вистачить

Раніше «Українці» писали, попелиця на городі та будь-якій ділянці зникне у моменті: допоможе лише одна жменя та жодної хімії

Як повідомляли «Українці», час настав: підгодуйте цим малину і кущі будуть ломитися від соковитих та великих ягід