Майже всі дачники володіють мистецтвом вирощування томатів. Навіть якщо ви не затятий садівник, розуміння деяких основних методів ведення сільського господарства допоможе вам досягти пристойного врожаю до кінця сезону.

Однак дуже важливо уникати помилок, які можуть зменшити врожайність або навіть призвести до неврожаю.

Ось основні помилки, яких слід уникати при вирощуванні помідорів:

Переконайтеся, що ви нейтралізували кислотність ґрунту перед посадкою розсади у теплиці. Якщо ґрунт залишиться надто кислим, помідори зростатимуть повільно, і більша частина врожаю залишиться на лозах зеленими.

Хоча розсіяне світло не завдає шкоди, томатам для гарного зростання потрібне постійне світло. Вони погано ростуть у тіні, тому не садіть їх поряд з великими рослинами чи будинками, які можуть блокувати сонячне світло.

Помідори, город, кадр з відео
Помідори, город, кадр з відео

Уникайте надмірного використання азотних добрив. Хоча азот необхідний, його слід додавати у помірних кількостях. Надмірне добриво може швидше зашкодити томатам. Годуйте рослини відповідно до їх конкретних потреб.

Також надмірна вологість може мати згубні наслідки для томатів, призводячи до фітофторозу та опіків листя, а також стимулюючи зростання бур'янів. Щоб запобігти цим проблемам, провітрюйте теплицю вдень і закривайте її на ніч. Встановіть термометр для контролю рівня вологості усередині теплиці.

Нагадаємо, секрет підгодівлі полуниці у травні для солодких та великих ягід: зробіть це прямо зараз

Раніше «Українці» писали, коли цього року викопувати картоплю для рекордного збору: відер і мішків не вистачить

Як повідомляли «Українці», огірки виростуть ароматними, як на городах наших бабусь: головні секрети для хрумкого врожаю