Тривають роботи на городі у всіх тих, хто має ділянки. Звичайно, хтось вважає за краще все засіяти травою, а хтось відповідально підходить до городу.

До речі, продуманіші якраз другі, виходячи з того, яка ситуація в нашій країні, коли не знаєш, що буде завтра. Але, при посадці культур, важливо дотримуватися основних правил, які подарують вам не лише багатий, але й якісний урожай. Давайте сьогодні розбиратися з кабачками.

Урожай кабачків
Урожай кабачків

Підготовка до посадки: підготуйте ґрунт та насіння

Перш ніж приступити до посадки, важливо підготувати ґрунт. Кабачки люблять сонячні місця, тому виберіть ділянку, освітлену яскравим світлом. Землю слід уважно розпушити на глибину близько 10 см і, за потреби, додати добрива. Рекомендується внести близько 15 грамів аміачної селітри на кожен квадратний метр для забезпечення гарного харчування рослин.

Як тільки ґрунт готовий, переходьте до обробки насіння. Замочіть їх у чистій воді без хлору на кілька годин, а потім дайте прорости на вологій серветці. Цей крок допоможе насінню швидше прорости після посадки.

Урожай кабачків
Урожай кабачків

Коли садити кабачки за місячним календарем

Коли ж найкращий час для посадки кабачків? Місячний календар пропонує певні дні, які сприятливі для сівби. У 2024 році рекомендується сіяти кабачки в період з травня по червень. Важливо пам'ятати, що успіх урожаю багато в чому залежить від температури ґрунту, який має піднятися до 12-13°C, та відсутності загрози поворотних заморозків.

Наступні дні вважаються найкращими для посадки кабачків згідно з місячним календарем:

Може:

  • 16 по 22 число,
  • 26, 27, 30, 31 числа.

червень:

  • 3, 4 числа,
  • 8, 9 числа,
  • 12 до 20 числа.

Вибираючи ці дні для посадки, ви збільшуєте шанси на успішне зростання та розвиток рослин.

Урожай кабачків
Урожай кабачків

Сівба насіння у відкритий ґрунт

Коли настав вибраний день для посадки, приступайте до сівби насіння. Відстань між насінням має бути близько 50 см, щоб рослини не заважали одна одній у процесі зростання. Глибина посадки насіння становить приблизно 3-4 см. Рекомендується посадити по кілька насінин в одну лунку для збільшення ймовірності сходів. Пізніше, коли рослини зійдуть, зайві паростки можна буде прорідити.

Нагадаємо, що час настав: підгодуйте цим малину і кущі будуть ломитися від соковитих та великих ягід.

Раніше ми повідомляли, що вам відер не вистачить: як і чим підгодувати черешню, вишню та зливу для потрійного врожаю.