У першій половині червня забезпечити рясний урожай малини дачникам цілком під силу. Головне – правильне харчування рослин. Одне рятівне добриво, внесене у ґрунт у потрібний момент, може гарантувати отримання кущами малини всіх необхідних мікроелементів.

Чим підгодувати малину на початку червня?

У цей відповідальний період застосування нітроамофоски може принести велику користь здоров'ю рослин. Це комплексне добриво є багатим джерелом азоту, калію та фосфору. Баланс цих необхідних поживних речовин має вирішальне значення, гарантуючи, що кущі малини отримають занадто багато, ні занадто мало.

Малина
Малина

Для досягнення оптимального результату кожен кущ малини слід обробити однією столовою ложкою нітроамофоски. Чекайте на появу великих солодких ягід, які напевно задовольнять будь-якого любителя садівництва. За такого підходу розчарування з приводу врожаю малини залишиться у минулому для будь-якого власника заміської ділянки.

Нагадаємо, обов'язково зробіть це зі смородиною у травні: секрети агрономів для небувалого врожаю

Раніше «Українці» писали, головні помилки при посадці картоплі: ви занапастите весь город

Як повідомляли «Українці», обов'язково підгодуйте часник цими добривами поки не пізно: урожай буде в рази більшим і здоровішим