Пожовтіння листя часнику може сигналізувати або про нестачу поживних речовин або про пошкодження морозом. Щоб забезпечити добрий урожай, дуже важливо своєчасно вирішувати ці проблеми.

Коли листя часнику жовтіє через нестачу поживних речовин, важливо забезпечити правильне добриво.

Перший раз внесіть добрива, коли з'являться дві пари листя. Цей час має вирішальне значення для стимулювання зростання великого, здорового листя, яке зрештою сприяють розвитку міцних головок часнику.

Азот і магній особливо важливі для зростання, оскільки вони сприяють утворенню хлорофілу у рослинних клітинах. Приготуйте розчин, розвівши по 20 г кожного добрива в 10 літрах води. Грядки часнику поливають спочатку звичайною водою, потім вносять розчин добрив із розрахунку від 5 до 8 літрів на погонний метр залежно від вологості ґрунту.

Часник, зображення з вільних джерел
Часник, зображення з вільних джерел

Після внесення добрив обов'язково розпушіть ґрунт, щоб запобігти випару вологи. Мульчування також може бути корисним, особливо в сухих та теплих умовах.

Правильний полив не менш важливий для здоров'я часнику. Підтримуйте рівень вологості на глибині 20-30 см у прикореневій зоні, стежачи за тим, щоб ґрунт не перезволожувався. Дайте їй трохи підсохнути між поливами, щоб запобігти надмірному поливу.

Дотримуючись цих рекомендацій та своєчасно усуваючи дефіцит поживних речовин та ушкодження від заморозків, садівники можуть розраховувати на рясний урожай. Здорові рослини часнику з яскравим зеленим листям дають великі, добре розвинені головки з щільними ароматними зубчиками.

Нагадаємо, чим підгодувати полуницю для соковитого та запашного врожаю: рецепти народних добрив

Раніше «Українці» писали, соковитої вишні вистачить і на настоянку та на варення: як виростить багатий урожай ягід цього року

Як повідомляли «Українці», перець виросте солодким і розміром із голову: секрети ідеального врожаю