Погодні зміни викликають перебої в енергопостачанні по всій Україні, що змушує Національну енергетичну компанію випустити попередження, повідомляє "zn".

Тривалість відключень у всіх регіонах країни наразі продовжена на одну годину — з 19:00 до півночі. Таке коригування пов'язане із збільшенням хмарності, що ускладнює ефективне функціонування сонячних електростанцій, пояснюють у НЕК "Укренерго".

Заходи щодо відключення електроенергії торкаються як побутових, так і промислових споживачів, при цьому об'єкти критичної інфраструктури звільнені від обмежень у подачі електроенергії.

В "Укренерго" наголошують, що обмеження необхідні через зниження вироблення електроенергії через удари по енергетичній інфраструктурі. З 22 березня п'ять ракетних та безпілотних атак Росії на українську енергосистему призвели до недостатньої потужності українських електростанцій. Обсяг обмежень рівномірно розподілено у всіх регіонах країни.

Як наслідок, споживачам рекомендується бути готовими до тривалих відключень світла протягом зазначеного періоду часу, оскільки продовжуються зусилля щодо вирішення проблем, пов'язаних із зміною погодних умов та вразливістю інфраструктури.

Нагадаємо, як залучити в будинок багатство та удачу: просто застосуйте те, що є у кожного на кухні

Раніше «Українці» писали, пенсіонери схопилися за серце: кого позбавлять і так мізерних виплат

Як повідомляли «Українці», вже давно забула про Україну: онука Софії Ротару обрала собі мільярдера за кордоном. Як вони виглядають