Багато городників висаджують у себе на городі цибулю, тому що це овоч, який використовується буквально скрізь: у супах, салатах, або просто вприкуску з хлібом.

Але немає межі досконалості і можна виростити таку цибулю, що її голова буде з людський кулак. Чим же підгодувати рослину для такого космічного врожаю?

Цибуля, зображення з вільних джерел
Цибуля, зображення з вільних джерел

Найрозумніше підгодувати цибулю на початку першого літнього місяця, так що ще є час на підготовку. Для формування великих і соковитих цибулин потрібна достатня кількість різних поживних речовин. Тому без правильно підібраного підживлення обійтися точно не вийде. Рекомендується звернути увагу до наступного варіанта.

Досвідчені дачники вважають, що на початку літа найадекватнішим варіантом буде нітрофоска. У її складі є всі необхідні компоненти.

Цибуля, зображення з вільних джерел
Цибуля, зображення з вільних джерел

Потрібно взяти лише одну ложку зазначеного добрива і розвести його в 200 мл води. Рідина має бути теплою, щоб розчин розчинився. Потім вливаємо концентрат у цебро з відстояною водою. Після сміливо приступаємо до поливу.

Нагадаємо, що обов'язково підгодуйте часник цими добривами поки не пізно: урожай буде в рази більшим і здоровішим.

Раніше ми повідомляли, що врожай солодкого перцю та соковитих помідорів гарантований: просто додайте два дешеві інгредієнти.