Минулого тижня українці зіткнулися із відключеннями світла. На вихідних звичайні люди не зазнали цього, але ось з понеділка знову почнеться.

Незважаючи на те, що начебто стабільно тепло і українцям говорили, що за такої погоди відключень світла можна буде уникнути, але на 20 травня 2024 року вже показали час відключень світла.

Відключення світла, фото з вільних джерел
Відключення світла, фото з вільних джерел

Це стало відомо завдяки публікації "Укренерго".

"Завтра, 20 травня, з 18.00 до 24.00 для промислових та побутових споживачів у всіх регіонах України діятимуть графіки погодинних відключень" , - оголосили в "Укренерго".

Водночас, світло не відключатимуть об'єкти критичної інфраструктури.

Цієї весни росіяни активізували удари по українській енергетиці та знищили кілька великих ТЕС та ТЕЦ, а також вивели з ладу Дніпровську гідроелектростанцію.

Через російські удари в енергомережі України виник дефіцит, який вже не може покривати імпорт електроенергії. Тому українцям почали вимикати світло. Як прогнозують в "Укренерго", відключення світла може протриматися до осені, проте вони будуть не щодня.

Нагадаємо, що відключення несправедливі і навіть не за графіками: у YASNO розповіли, чому так і як зрозуміти, коли не буде світла.