Правильно приготувати капустяне листя для голубців необхідно, щоб вони були податливими і легко згорталися, а також надавали страві особливої ​​ніжності.

Для початку візьміть качан і видаліть пошкоджене зовнішнє листя. Гострим ножем виріжте серцевину/стебло капусти.

Наповніть велику каструлю водою і доведіть до кипіння. Додайте сіль у воду, щоб посилити смак. Обережно опустіть качан капусти в киплячу воду.

Потім зменшіть вогонь до мінімуму і варіть капусту кілька хвилин, поки зовнішнє листя не стане м'яким і податливим. Щипцями акуратно зніміть розм'якшене зовнішнє листя з качана.

Однак якщо внутрішні листя все ще тверді, продовжуйте готувати капусту, періодично перевіряючи, поки листя не стане достатньо м'яким для голубців.

Як варіант, для приготування капусти можна використовувати мікрохвильову піч:

Мікрохвильовка
Мікрохвильовка

Підготуйте її, як зазначено вище.

Покладіть її на тарілку, придатну для використання в мікрохвильовій печі, і накрийте поліетиленовим пакетом, придатним для використання в мікрохвильовій печі.

Готуйте на високій потужності близько 6 хвилин.

Обережно дістаньте тарілку з мікрохвильовки і перевірте, чи розм'якшилося зовнішні листя. Якщо це так, обережно зніміть їх. Якщо ні, поверніть капусту в мікрохвильову піч і продовжуйте готувати через короткі проміжки часу, поки листя не стане м'яким.

Нагадаємо, як прибрати запах секонд-хенду з одягу: 3 ефективні хитрощі

Раніше «Українці» писали, як зварити білий та розсипчастий рис: одна ложка секретного інгредієнта та повітряні ласощі готові

Як повідомляли «Українці», цей дешевий і доступний продукт збереже молодість та здоров'я – супереда довгожителів