Всі ми знаємо про те, що росіяни вербують українців на окупованих територіях, але іноді це вербування закінчується погано для росіян.

Житель українського окупованого села влаштувався до російської армії та розстріляв шістьох командирів 70-ї мотострілецької дивізії ЗС РФ. Про це у суботу, 4 травня, повідомив журналіст Юрій Бутусов, посилаючись на джерела з боку супротивника.

Російські окупанти, фото з вільних джерел
Російські окупанти, фото з вільних джерел

За словами росіян, чоловіка взяли на службу до ворожої армії після окупації населеного пункту через брак бажаючих росіян воювати проти України.

Після цього його укомплектували та «закинули в артилерію у взвод управління, бо вже старий — 50 років», розповіли загарбники.

"Вночі зайшов як свій у ролі радіотелефоніста, попрацював, зачекав на момент, і почав шмалювати в сплячих хлопців, і втік. Підсумок — пригріли змію", — розповіли перелякані окупанти.

У такий спосіб чоловік розстріляв шістьох російських військових.

Бутусов повідомив, що під прицілом опинилися командири артилерійського дивізіону, а українець сховався у районі Олександрівки Донецької області.

Журналіст Денис Казанський, посилаючись на Z-канали, повідомив, що йдеться про українця Юрія Галушка. Російські військові випустили його з колонії для контрактної служби молодшим сержантом.

Чоловік втік з автоматом АК-12 із приладом безшумної стрілянини.

Українець розстріляв росіян, фото з Росії
Українець розстріляв росіян, фото з Росії

Нагадаємо, що ТЦК переведено в режим 24/7: українцям розповіли про мобілізацію після ухвалення закону.