Всі українці знають про провали та часто дурні, у росіян під час їх атак. Усі ми багато сміялися з їхніх проколів, адже саме їх нам транслює інформаційне поле.

Посміятися з противника - це звичайно добре, але, як виявилося, у нас є чому повчитися в окупантів. Про це розповів командир роти ЗСУ Дмитро Глущенко. У росіян є дуже цікава навичка, яка краща, ніж у ЗСУ у сотні разів.

російські окупанти
російські окупанти

За словами Галушенка, українським військовим необхідно приділяти більше уваги облаштуванню своїх позицій з огляду на переважно статичний характер фронту.

"Треба закриватися, тобто ніяких шурхань [на передку], без прикриття, наряд - якщо висувається група, вона повинна бути прикрита від FPV. Повинні бути позиції, які на стремені, і не просто добре закопані. Між позиціями мають бути проміжні укриття, там 50-100 м. Потрібно нормально готувати позиції" , - зазначив Глущенко.

Командир наголосив, що за рік щодо нерухомого фронту українські військові могли краще зміцнити свої позиції. При цьому він визнав, що російська сторона приділяє фортифікації значно більше уваги:

"Ті копаються в 100 разів крутіше. У них окремо група копачів заходить, чиста посадка, тиждень. Вона вся нахр перерита, вона зверху накрита. У них всі проходи накриті шифером, зі старих хат якісь дошки, закривають проходи, засинають просто землю, щоб не було видно.

Військовий ЗСУ, фото: ukrainci.com.ua
Військовий ЗСУ, фото: ukrainci.com.ua

Глущенко також зазначив, що російські військові, як і українські, риють зміцнення вручну, не використовуючи техніки, яка може бути легко знищена. При цьому вони швидко відновлюють зруйновані укріплення після обстрілу.

Нагадаємо, що голова ГУР Кирило Буданов попередив українців про нові обстріли: " Сподівається, що зможе пробити нашу систему ППО".

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський жорстко пройшовся західними партнерами: "Це окрема розмова".