Пенсійний фонд України анонсував спеціальну програму від ООН, спрямовану на надання додаткової підтримки окремим категоріям населення, зокрема пенсіонерам, як повідомляє «novyny.live».

Щоб мати право на ці додаткові виплати, пенсіонери повинні відповідати певним критеріям. По-перше, це мають бути внутрішньо переміщені особи (ВПО), які проживають у районах, порушених активними або можливими бойовими діями в окремих регіонах України.

До таких регіонів належать Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Луганська, Миколаївська, Сумська, Харківська, Херсонська та Чернігівська.

Крім того, щоб мати право на надбавку, пенсіонери мають мати невелику суму пенсії.

Пенсія: скрін з відео
Пенсія: скрін з відео

Посібником стане різниця між 3,25 тис. гривень та отриманою громадянином пенсією, включаючи надбавки, заохочення, додаткові виплати та адресну допомогу. Виплати здійснюватимуться протягом трьох місяців.

Пенсіонери, які раніше отримували фінансову допомогу від міжнародних організацій з 1 березня 2023 року або житлову допомогу для переселенців, не матимуть права на цю допомогу.

Процес отримання цих додаткових виплат є простим. Пенсіонерам не потрібно звертатися особисто, оскільки сума буде розрахована автоматично на підставі даних, які є в системі ПФУ. Виплати розподілятимуть або на банківські картки, або через відділення «Укрпошти» у звичайному порядку пенсійних виплат.

Нагадаємо, пенсії автоматично зростуть з 1 травня: яким українцям та скільки доплатять

Раніше «Українці» писали, пенсіонери під ударом: кого позбавлять половини головних виплат

Як повідомляли «Українці», Ощадбанк попередив пенсіонерів та ВПО: що тепер змінилося