Коли справа доходить до посадки капусти, дуже важливо вибрати правильну грядку, щоб забезпечити успішний урожай. Так, городники назвали кілька рекомендацій, яких слід дотримуватися.

Уникайте посадки капусти на грядках, які раніше використовували під картоплю, оскільки вона може значно виснажувати ґрунт, залишаючи недостатньо поживних речовин для росту капусти.

Так само утримайтеся від посадки після інших капустяних культур, таких як броколі, цвітна капуста, брюссельська капуста і пекінка. У цих рослин спільні шкідники і хвороби, які легко передаються на нові посадки капусти.

Грядки, на яких раніше розташовувалися томати, перець, баклажани, також не ідеальні для капусти. Вони можуть виснажувати поживні речовини ґрунту, перешкоджаючи росту.

Молода капуста
Молода капуста

Для досягнення оптимальних результатів садіть капусту після таких культур, як огірки, морква або буряк. Ці рослини залишають після себе збалансований профіль поживних речовин, який підтримує ріст капусти.

Крім того, вона добре почувається, якщо її садити після часнику або цибулі. Ці культури мають неглибоке коріння і вносять у ґрунт поживні речовини, створюючи сприятливі умови для вирощування капусти.

Нагадаємо, як виростити ідеальний урожай солодкого і здорового перцю: всього одне підживлення і збиратимете мішками

Раніше «Українці» писали, головні помилки при посадці картоплі: ви загробите весь урожай

Як повідомляли «Українці», як правильно вирощувати малину для щедрого врожаю: ягоди будуть смачні та великі, як волоський горіх