Коли редиска стає гіркою, це може стати розчарування для садівників. Однак ця проблема часто пов'язана з неправильним доглядом. Так, досвідчені агрономи дали перелік деяких помилок, яких слід уникати.

Неправильний полив:

Редиска добре почувається при регулярному і рясному поливанні протягом усього циклу зростання, від посіву до збирання врожаю. Вкрай важливо стежити за тим, щоб грунт залишався постійно вологим на глибину 20-30 см.

Переважний дощовий полив, оскільки він запобігає ерозії ґрунту та пошкодженню коренів. У спеку поливайте грядки рано-вранці і ввечері щодня, а в прохолодніших умовах достатньо кожні 2-3 дні.

Густа посадка:

Не садіть редиску дуже близько один до одного, оскільки це може призвести до появи гіркоти. Якщо насіння посіяне надто густо, проредіть його, щоб зберегти правильну відстань. Приблизно через 6-7 днів після появи перших сходів видаліть слабші сіянці, залишаючи між ними 3-5 см.

Правила вирощування редиски
Правила вирощування редиски

Також через 4 тижні проведіть друге проріджування, видаливши слабкі паростки, що залишилися, щоб домогтися відстані між верхівками 1-2 см. Остаточне проріджування повинно відбуватися після того, як дозріють перші редиски.

Боротьба з бур'янами:

Регулярно боріться з бур'янами на грядках, оскільки вони конкурують за поживні речовини та вологу, що призводить до появи гіркоти в редиску. Періодичне розпушування ґрунту також необхідне, але намагайтеся не пошкодити ніжне коріння. Намагайтеся розпушувати ґрунт після кожного поливу, забезпечуючи глибину не більше 3-4 см.

Своєчасний урожай:

Збирайте овоч відразу в міру його дозрівання, щоб уникнути гіркоти. Перестигла редиска має менш приємний смак. Зібравши врожай у потрібний час, ви зможете насолодитися найкращим смаком.

Нагадаємо, картоплі на городі буде вдвічі більше: секрети агрономів для щедрого врожаю

Раніше «Українці» писали секрети багатого врожаю помідорів: томати точно виростуть великими, соковитими та м'ясистими

Як повідомляли «Українці», як позбутися попелиці на городі та в саду: урожай та рослини будуть здоровими, а шкідники зникнуть