У боротьбі за ідеальну чистоту вікон, сучасні домогосподарі мають цілу арсенал засобів, які можуть бути знайдені прямісінько на кухні. Ось кілька перевірених рецептів домашніх мийних засобів для вікон:

Лимонна кислота і вода — це простий і ефективний метод. Додавання столової ложки лимонної кислоти до склянки води створює розчин, який не залишає слідів на склі і забезпечує блискучий результат.

Оцтовий розчин з миючим засобом — змішування ¼ склянки оцту, ½ чайної ложки рідкого миючого засобу та двох склянок води утворює потужний засіб для видалення жиру і плівки на вікнах, пише Oh So Spotless​.

Вікно
Вікно

Перекис водню — відомий своїми антимікробними властивостями, перекис водню можна змішати з водою для створення ефективного мийного розчину, що допомагає видаляти більші забруднення перед використанням основного мийного засобу​​.

Кожен із цих методів допомагає уникнути смуг і забезпечує довготривалий блиск ваших вікон. Не забувайте використовувати мікрофіброві серветки для досягнення найкращого результату, а також дотримуйтесь рекомендацій щодо непромокання вікон після миття, щоб уникнути появи смуг​​.