Іноді буває таке, що дивишся на свою ділянку і не вистачає зелені чи тіні. Тоді на допомогу приходять дерева.

Але які вибрати, щоб росли не десяток років. Звичайно ж, для городників і дачників є поради щодо швидкорослих дерев, які можуть порадувати зеленню вже через 2 сезони.

Абрикосове дерево, фото з вільних джерел
Абрикосове дерево, фото з вільних джерел

1. Сакура канзан

Сакура, або вишня канзан, відома своїми красивими квітами та швидким зростом. Вона росте в різних кліматичних умовах і може досягати висоти до 10-12 метрів за кілька років. Це дерево чудово підходить для створення тінистих куточків на ділянці.

2. Береза

Береза ​​— ще один вид, що швидко зростає, який приносить пишну зелень і свіжість на ділянку. Сорти бородавчастої та кучерявої берези особливо виділяються своєю пишною кроною та швидким приростом у висоту та ширину.

3. Клен гостролистий

Клен гостролистий привертає увагу своїм яскравим осіннім забарвленням листя та красивою формою крони. Він легко адаптується до різних ґрунтових умов і може досягати значних розмірів за короткий час.

4. Граб звичайний

Граб звичайний ще один варіант для швидкого створення зеленої зони на вашій ділянці. Його густа крона і красиве осіннє забарвлення листя роблять його привабливим вибором.

5. Кизил і липа дрібнолиста

Для створення живоплоту та обрамлення ділянки відмінно підходять кизил і липа дрібнолиста. Вони легко піддаються формуючій обрізці і можуть швидко утворити щільну зелену стіну.

6. Верба і туя

Верба гостролиста і туя також хороші для створення живоплотів. Вони швидко ростуть і можуть утворити щільну зелену стіну, що захищає ділянку від сторонніх поглядів та вітру.

Сакура канзан, фото з вільних джерел
Сакура канзан, фото з вільних джерел

Нагадаємо про м'ясисті перці, які зовсім не гірчать: чим потрібно удобрювати рослини під час посадки і в процесі росту.

Раніше ми повідомляли, коли і як треба садити насіння перцю для врожаю мрії: виросте соковитим, солодким та м'ясистим.