Ми продовжуємо наш цикл новин щодо допомоги городникам та просто тим, хто хоче мати гарний урожай навіть у себе на балконі.

Зараз ми прийшли до перцю, адже його теж люблять вирощувати усі дачники. Давайте дізнаємося, яку підгодівлю можна використовувати, щоб отримати чудовий урожай.

Болгарський перець
Болгарський перець

Правильно вибрані добрива та добавки, внесені у ґрунт під час посадки та в процесі росту, можуть значно покращити врожайність перцю.

1. Зола та кісткове борошно

При підготовці лунки для посадки перцю додайте по жмені золи та 2 столові ложки кісткового борошна. Це забезпечить рослини необхідними мікроелементами та покращить структуру ґрунту.

Кісткове борошно, зображення з вільних джерел
Кісткове борошно, зображення з вільних джерел

2. Розчин коров'яку

Розведіть 0,5 літра коров'яку на 1 відрі води. При посадці до лунки додайте 1 літр такого розчину, потім внесіть перегній і грунт у співвідношенні 400 г на квадратний метр.

3. Попіл, лушпиння цибулі і яєчна шкаралупа

Змішайте по жмені попелу, лушпиння цибулі і яєчної шкаралупи. Цю суміш можна додати в лунки при посадці розсади перцю для додаткового харчування.

4. Бананова шкірка

Подрібніть бананову шкірку і додайте в лунку при висадженні розсади. Бананова шкірка багата калієм, фосфором і кальцієм, що сприятливо впливає на зростання та розвиток рослин.

Користь бананів для організму
Користь бананів для організму

Крім того, протягом сезону необхідно регулярно підгодовувати рослини перцю. Після висадки рослин здійснюйте полив з розрахунку 0,5 літра води на кущ, вкривайте спанбондом для захисту від перепадів температур і пам'ятайте про регулярні підживлення 2-4 рази на сезон.

Болгарський перець
Болгарський перець

Нагадаємо, коли і як треба садити насіння перцю для врожаю мрії: виросте соковитим, солодким та м'ясистим.

Раніше ми повідомляли про секрет ідеального врожаю баклажанів: що додати в лунку, щоб овочі виросли м'ясистими та соковитими.