Ось уже десять років українці чекають на закінчення війни і пішов третій рік ождання закінчення повномасштбаної війни з росією.

Кожна зі сторін бачить свій варіант закінчення бойових дій і той варіант категорично не влаштовує другу сторону. Причому всі ми чудово розуміємо. що якщо ми підемо на поступки Росії, то війна відновиться з часом знову і ще більшою силою.

окопи, війна
окопи, війна

Зараз у Польщі теж визначилися, як легко та швидко можна закінчити цю війну – володимиру Путіну вистачить і 5 хвилин. Про це розповів Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський під час виступу у польському Сеймі.

Один із польських парламентаріїв запитав Сікорського, чи є у Польщі сценарії вирішення конфлікту в Україні.

"Так, є. Відновлення міжнародно визнаних кордонів України згідно з так званою мирною формулою президента Володимира Зеленського", – відповів він.

У той же час, додав глава польського МЗС, правитель Росії Володимир Путін міг би закінчити війну за п'ять хвилин одним телефонним дзвінком Шойгу зі словами: " Ми виводимо війська з України".

"На жаль, Україна не може закінчити війну одним телефонним дзвінком, це велика різниця" , - підсумував він.

Радослав Сікорський, фото із вільних джерел
Радослав Сікорський, фото із вільних джерел

Нагадаємо, що Президент Литви Науседа розповів про довіру до путіна: "Не бачу лідерів, які б хотіли зателефонувати".

Раніше ми повідомляли, що Еммануель Макрон розповів про плани путіна після Криму та Донбасу: "Невизначеність щодо військових цілей".