Баклажани справді чудові рослини не тільки через смачні плоди. Однак, як і будь-яка культура, вони вимагають правильного догляду для отримання рясного врожаю. Важливим аспектом вирощування баклажанів є підготовка ґрунту перед посадкою, зазначають досвідчені агрономи.

Внесення в ґрунт компосту або перегною – один із найефективніших способів її збагачення перед посадкою цих овочів. Ці органічні матеріали забезпечують ґрунт необхідними поживними речовинами та покращують його структуру. Компост можна приготувати із органічних відходів у саду або купити.

Крім органічних добрив, внесення у ґрунт перед посадкою мінеральних добрив може забезпечити найважливіші мікроелементи, необхідні здорового росту рослин. Добрива, що містять азот, фосфор, калій та інші мікроелементи, такі як магній, залізо та кальцій, можуть бути корисними.

Розсада баклажанів
Розсада баклажанів

Крім цього, зола є ще однією цінною добавкою для підготовки ґрунту перед посадкою. Багата мінералами, такими як калій, кальцій та магній, вона сприяє росту рослин, а також допомагає боротися з кліщами та попелицею.

Також щоб покращити аерацію та дренаж ґрунту перед посадкою баклажанів, розгляньте можливість додавання перліту або вермікуліту.

Важливо знати, що для невеликої розсади баклажанів корисно використовувати торф'яні таблетки перед посадкою. Ці матеріали забезпечують рослинам достатню вологість та поживні речовини, а також захищають коріння від зневоднення.

Нагадаємо, як позбутися кульбаб на дачі: найагресивніше бур'ян зникне миттєво

Раніше «Українці» писали, чим підживити вишні, черешні та сливи для багатого врожаю: жодної хімії – одна органіка

Як повідомляли «Українці», посадіть редиску на дачі: навіть досвідчені агрономи не знають про це