Огородні роботи продовжуються і всі городники користуються не тільки порадами про посадку, поливу та добрива своїх рослин, а й місячним календарем.

Від нього і справді залежить багато і зараз ми розповімо, в які дні кінця преля і початку травня потрібно садити огірки, щоб урожаю радував не лише кількістю, а й якістю.

Урожай огірків
Урожай огірків

Підготовка до посіву огірків

Підготовка до сівби огірків починається задовго до кінця квітня або початку травня. Вже наприкінці зими варто звернути увагу на підготовку ґрунту: він повинен бути пухким, удобреним органічними та мінеральними добривами. Також необхідно підготувати ємності для розсади або місце прямого посіву у відкритий грунт.

Насіння огірків слід замочити і знезаразити, щоб підвищити їхню схожість і захистити рослини від хвороб. І, звичайно, не забувайте про місячний календар – він допоможе визначити оптимальні дати для посіву.

Урожай огірків
Урожай огірків

Найкращі дати для посіву огірків за місячним календарем

Огірки – це теплолюбна культура, тому вибір дат для сівби має велике значення для успішного проростання та розвитку рослин. Оптимальні терміни для посіву огірків у відкритий ґрунт припадають на кінець квітня та початок травня, коли температура повітря та ґрунту стабільно вище +10-12°С.

Також важливо зважити на місячний календар, який вказує на найбільш сприятливі дні для посіву. Наприклад, згідно з місячним календарем на квітень 2024 року, оптимальні дати для посіву огірків були в період з 18 по 21 число. На травень 2024 року найкращі дні для посіву огірків – з 9 по 13 число та з 17 по 22 число.

Нагадаємо, як залучити бджіл до теплиці на дачі: агрономи розкрили секрет – ідеальний урожай забезпечений.

Раніше ми повідомляли, чим підживити вишні, черешні та сливи для багатого врожаю: жодної хімії – одна органіка.