Використання оцту як засіб проти шкідників може бути одночасно ефективним та безпечним при правильному використанні. Досвідчені агрономи назвали чотири варіанти, на які варто звернути увагу.

Найкраще використовувати для цієї мети домашній яблучний оцет. Для обприскування капусти змішайте оцет із простою водою у співвідношенні 1 до 3.

Змішайте близько 30 мл оцту з неповним відром води (близько семи літрів), а потім почніть обприскувати вразливі культури.

Оцет також ефективний у боротьбі з попелицею. Використовуйте суміш трохи менше склянки цього продукту (близько 150 мл) на відро з водою, а потім приступайте до обробки кущів.

Город
Город

Якщо попелиці багато, повторіть процедуру кілька разів.

Розчин гірчиці та оцту. Для цього методу змішайте 10 літрів води зі склянкою гірчиці та половиною склянки оцту, щоб вийшов корисний для обробки розчин.

Так, оцет може бути цінним засобом боротьби зі шкідниками, залишаючись при цьому екологічно чистим та безпечним для використання в садах та на городі.

Нагадаємо, чим і коли підгодовувати перець для величезного врожаю: виросте солодким, хрустким та соковитим

Раніше «Українці» писали, урожай капусти, помідорів та огірків буде вдвічі більшим: головні секрети підживлення та обробки

Як повідомляли «Українці», огірки виростуть солодкими та хрусткими: секрети раннього та рясного врожаю поза теплицею