Вибір правильного часу та якісних саджанців мають вирішальне значення для успішного збирання ягід, як кажуть агрономи. Так, вони назвали кілька порад щодо посадки полуниці.

Вибирайте однорічні саджанці з 3-4 добре розвиненим листям і корінням завдовжки не менше 5-7 см. Шукайте рослини із закритою кореневою системою, бажано в стаканчиках, так як це допомагає забезпечити кращий розвиток коренів та успіх пересадки. Видаліть з куща всі квітконоси, щоб перенаправити енергію рослини на формування сильного коріння і листя в перший рік.

Також намагайтеся саджати полуницю в оптимальні періоди: з середини квітня до середини травня та з кінця липня до другої половини вересня. Посадка тим часом дозволяє саджанцям прижитися до того, як настануть суворі погодні умови.

Обов'язково виберіть добре освітлене місце для посадки полуниці, тому що для її зростання потрібно багато сонячного світла.

Полуниця, зображення з вільних джерел
Полуниця, зображення з вільних джерел

Крім того, виберіть місце, де раніше росли часник, цибуля, коренеплоди або бобові, оскільки ці рослини допомагають покращити родючість та структуру ґрунту, що сприяє зростанню ягід.

Крім цього, підготуйте місце для посадки, розпушивши ґрунт і видаливши бур'яни та сміття. Додайте в грунт органічні речовини, такі як компост або гній, що добре перепрів, щоб поліпшити її текстуру і вміст поживних речовин. Забезпечте хороший дренаж, щоб запобігти заболоченню, так як у перезволоженому грунті полуниця схильна до кореневої гнилі.

Так, забезпечивши правильний догляд, ви зможете підготувати ґрунт для рясного врожаю полуниці у майбутньому.

Нагадаємо, як і коли правильно вирощувати петрушку, щоб вона була ароматною та пухнастою: секрет досвідчених садівників

Раніше «Українці» писали, здоровий урожай вам точно забезпечений: чому та як досвідчені агрономи використовують кефір на городі

Як повідомляли «Українці», помідори виростуть солодкими, м'ясистими та під півкіло кожен: унікальний сорт вразить урожаєм