Люди, які говорять за вашою спиною, є частиною реальності. При цьому неважливо, знайома це людина чи добрий друг, колись хтось обов'язково починає розпускати про вас чутки. Навіть якщо ця людина не знає вас особисто, їй здаватиметься, що вона знає все про ваше життя. Вони звертатимуть увагу на кожен ваш крок, намагаючись розгадати вашу історію. Виявляється, всьому виною сузір'я під яким людина народилася.

Близнюки

Як знак, підпорядкований Меркурію, планеті комунікації, у Близнюків немає сумнівів у розмовах за спинами. Якщо ви розповіли їм що-небудь соковите, вони одразу подзвонять своїй мамі, надішлють повідомлення своєму партнеру і повідомлять у груповий чат друзів.

Як представник повітряного знака, Близнюки можуть бути трохи дволикими. Навіть ті, хто здається надійним, можуть змінитися миттєво. В одну хвилину вони можуть бути вашим найкращим другом, а наступної хвилини вони розповідатимуть іншим ваші секрети.

Ви ніколи не будете знати, чи Близнюки розповідають ваші секрети спеціально, щоб нашкодити вашій репутації, або роблять це легковажно, щоб підтримати розмову. Просто намагайтеся не ділитися із цим знаком своїми таємницями.

Рак

Більшість Раків мають маленьку, затишну групу друзів, яку вони захищатимуть за будь-яку ціну. Якщо ви входите до цього внутрішнього кола, вони підтримають вас незалежно від усього. Але якщо ви поза цим колом, вони вважатимуть вас об'єктом для пліток.

Цей знак любить засунути свої клешні у чужі справи. Вони завжди хочуть знати, хто зраджує кому, хто переживає розлучення чи хтось втратив роботу. Як тільки вони дізнаються щось цікаве, залишаються лічені хвилини, коли про це дізнаються ще десятки людей.

Любов Раків до пліток, мабуть, виникає з їхнього управлінця – Місяця. Їхні емоції постійно змінюються, тому якщо ви зробите щось не так, як їм хотілося б, вони будуть перемивати вам кісточки з усіма вашими спільними знайомими.

Діва

Як аналітичний земний знак Діви оберуть глибинний аналіз усіх ваших проблем, а не звичайні поверхневі плітки. Але суті це не змінює: вони залізуть вам під шкіру і розкриють іншим найпотаємніші секрети.

Цей знак обожнює критикувати інших, тому якщо ви проходите через зміни в кар'єрі, переїзд або розставання, вони, ймовірно, висловлять свою думку про те, як ви з цим справляєтеся або що вони зробили б інакше.

Вони постійно вражені і налякані світом навколо них і не можуть уявити, що хтось може припуститися помилки. Це те, чому вони завжди є лідерами в колі друзів, які люблять плітки. Їм треба говорити про інших, щоби випустити пару.