З приходом весни в Україні ціни на овочі зростають через скорочення запасів на складах. Таке зниження пропозиції в поєднанні зі стійким попитом призводить до підвищення цін на продукцію на внутрішніх ринках. Аналітики повідомляють, що цього тижня ціни на капусту помітно зросли, як пише "one".

За даними експертів проекту EastFruit, українські виробники з понеділка ініціювали підвищення цін на торішню білокачанну капусту.

Ця тенденція до зростання пояснюється значним виснаженням запасів овочів та підвищеним попитом. В результаті підприємці, у яких залишилися запаси капусти, почали коригувати ціни відповідним чином.

Білокачанна капуста
Білокачанна капуста

Наразі ціни на капусту на ринках коливаються від 8 до 13 гривень за кілограм, що означає зростання на 40% порівняно з минулим тижнем. Незважаючи на цей нещодавній стрибок, капуста залишається на 38% дешевшою, ніж за той же період 2023 року. Проте продавці зазначають, що запаси капусти швидко виснажуються, що дозволяє припустити, що ціни на капусту можуть ще зрости найближчим часом.

Нагадаємо, кури нестимуться цілий рік: додайте олію в корм і якісні яйця будуть розміром з кулак

Раніше «Українці» писали, м'ясна вечеря за 15 гривень: українцям показали революційний лайфхак – задоволені не всі

Як повідомляли «Українці», настав час робити запаси: ця продукція буде стояти під 500 гривень за кілограм