Таргани можуть постійно доставляти незручності в будинку, але існують безпечні та ефективні способи боротьби з ними без шкоди здоров'ю.

Полинь: ця рослина виділяє сильний аромат, особливо у свіжому вигляді. Навіть у сушеному вигляді вона може бути ефективною. Просто розкладіть рослину на підлозі у місцях, де зазвичай зустрічаються таргани.

Як і полинь, пижма має сильний запах, що відлякує тарганів. Її можна розкласти на підлозі або використати в пакетиках, розміщених у стратегічних місцях. Однак слід бути обережним, якщо в будинку є маленькі діти або домашні тварини, оскільки вживання полині всередину може завдати шкоди.

Також лавровий лист можна використовувати у два етапи. Спочатку приготуйте концентрований відвар лаврового листа для чищення підлоги. Потім покладіть ціле лаврове листя в місця, які часто відвідують таргани.

Квіти лаванди, так і ефірна олія цієї квітки ефективні при відлякуванні тарганів. Щоб використовувати ефірну олію, просто нанесіть її на ватяні диски і помістіть їх у місця, де мешкають таргани.

Крім цього, аромат анісу неприємний популярним шкідникам, що робить його ефективним репелентом. Коли люди знаходять цей запах приємним, таргани не поділяють цього почуття.

Нагадаємо, не погрожуйте свій організм: скільки яєць можна з'їдати в день без шкоди для здоров'я

Раніше «Українці» писали, ваше життя кардинально зміниться: лише три знаки Зодіаку чекає на крутий поворот уже у квітні

Як повідомляли «Українці», рекордний урожай перцю вам точно забезпечений: виросте солодким, великим та м'ясистим