BMW Alpina B8 4.6 – це рідкісна перлина, оснащена потужним 333-сильним двигуном V8, який розганяє його від 0 до 100 км/год за 5,6 секунди, а максимальна швидкість становить 280 км/год. Цей спортивний седан – справжня рідкість, особливо в Україні, де існує тільки один автомобіль, що робить його цінною знахідкою навіть у Європі.

Частково його ексклюзивність полягає в обмеженому випуску всього 221 авто, з яких лише 93 – седани. Конкретна модель, виявлена ​​в Україні, є четвертою в серії і колись була надана для тест-драйвів журналістів, що додавало їй привабливості.

BMW Alpina B8 4.6
BMW Alpina B8 4.6

В основі BMW Alpina B8 4.6 лежить вражаючий 4,6-літровий двигун V8, створений на основі 4,0-літрового двигуна BMW 5 серії. Маючи 333 кінські сили і 470 Нм крутного моменту, він перевершує навіть BMW M3 E36. У поєднанні з 6-ступінчастою механічною коробкою передач він забезпечує запаморочливе прискорення та вражаючу швидкість.

Для установки двигуна V8 в конструкцію авто були внесені зміни, включаючи вдосконалення підвіски та встановлення гальм більшого розміру. Візуально BMW Alpina B8 4.6 виділяється характерним обважуванням, заднім спойлером, фірмовими дисками та графікою Alpina.

BMW Alpina B8 4.6
BMW Alpina B8 4.6

Всередині розкішний інтер'єр оздоблений шкірою та деревом, а також спортивні сидіння та кермо. Сучасні зручності, такі як навігація та сидіння з електроприводом, ще більше підвищують задоволення від водіння.

Так, BMW Alpina B8 4.6 – це рідкісний та потужний спортивний седан, що поєднує в собі ексклюзивність, продуктивність та розкіш.

Нагадаємо, тепер не дивуйтесь: автомобілістів попередили про нові номери для машин

Раніше "Українці" писали, готуйте кругленьку суму: який податок українцям доведеться заплатити за свої машини

Як повідомляли «Українці», скільки доведеться працювати українцям, щоб купити новий автомобіль: так і пенсія настане