Повідомляється, що соняшникова олія є кращим вибором як добавка до корму для курей через її численні переваги та економічну ефективність. Про це пише «hyser».

Воно багате незамінними ненасиченими жирними кислотами, особливо лінолевою кислотою, яка життєво важлива для зростання та розвитку курей-несучок. Лінолева кислота відіграє вирішальну роль у виробництві яєць і безпосередньо впливає на вагу та якість яєчних жовтків.

Включення цього продукту в корм для курей підвищує якість яєць за рахунок збільшення відкладення кальцію в шкарлупі яєчної, тим самим знижуючи ймовірність того, що яйця розіб'ються або стануть м'якими. Крім того, соняшникова олія покращує метаболізм гліколіпідів та імунітет курей-несучок, що призводить до більш здорового стану птахів та підвищення несучості.

Також у бройлерів додавання олії прискорює набір ваги, що призводить до більш швидких темпів зростання. Це може бути особливо вигідно на заключному етапі відгодівлі, коли вищий вміст олії (до 5%) може значно збільшити вагу грудки.

Ще було доведено, що олія знижує рівень холестерину в яйцях, що робить їх більш здоровим дієтичним варіантом для споживачів.

соняшникова олія
соняшникова олія

Ще воно доступне і відносно недорого в порівнянні з іншими маслами, що робить його практичним вибором для птахівників, які прагнуть оптимізувати склад кормів, особливо не витрачаючи при цьому грошей.

Щоб забезпечити оптимальні результати та уникнути потенційних недоліків, важливо дотримуватися рекомендованих норм включення, які зазвичай варіюються від 1–3% для курей-несучок та до 5% для бройлерів на фінальній стадії відгодівлі.

Важливо відзначити, що зловживання деякими оліями, наприклад, лляним, може призвести до небажаних наслідків, таких як рибний присмак яєць.

При додаванні соняшникової олії в корм для курей дуже важливо ретельно змішувати її з кормом і уникати тривалого зберігання суміші, оскільки згодом олія може стати гіркою. Зазвичай масляні добавки вводяться птахам у віці 8 тижнів та старше, щоб ефективно підтримувати їх зростання та розвиток.

Якщо узагальнено, то включення соняшникової олії до раціону курей може становити 80 г/кг.

Нагадаємо, доведеться докуповувати мішки для врожаю: що потрібно зробити перед посадкою картоплі, щоб вона виросла набагато більшою

Раніше «Українці» писали, ви зіпсуєте весь урожай: які рослини в жодному разі не можна садити поряд одна з одною

Як повідомляли «Українці», не загробте свій організм: скільки яєць можна з'їдати в день без шкоди для здоров'я