Щоб урожай картоплі був рясним, необхідний правильний догляд. Агрономи поділилися своїм досвідом і дали кілька порад, які допоможуть досягти успіху.

Використовуйте розчин мідного купоросу: у 10 л води змішайте 50 г мідного купоросу, 100 г борної кислоти та 10 г марганцю. Ви можете обприскувати цим розчином рослини картоплі або замочувати перед посадкою. Цей метод сприяє більш швидкому зростанню та допомагає захистити рослини від хвороб, що призводить до більш багатого врожаю.

Також підживіть картоплю під корінь при формуванні: на кожен погонний метр грядки змішайте 3 столові ложки золи з 1 чайною ложкою сірчанокислого калію. Цей режим підживлення забезпечує рослини необхідними поживними речовинами на етапі зростання, сприяючи збільшенню врожайності.

Ще на великих картоплях зробіть глибокий поперечний надріз, залишаючи невелику перемичку товщиною 1-2 см. Цей процес сприяє зростанню максимальної кількості паростків, що зрештою призводить до більш високого врожаю.

Нагадаємо, помідори, капусту та огірки збиратимете мішками: основні секрети для обробок та підживлення

Раніше «Українці» писали, колорадський жук, попелиця та кліщі зникнуть з городу та саду: просто посадіть цю гарну рослину

Як повідомляли «Українці», як легко і швидко позбутися бур'янів на городі та будь-якій ділянці: ефективні хитрощі та секрети