Уряд пропонує певні пільги особам, які вступають до Збройних Сил України шляхом підписання контракту.

Видання «finance» оприлюднило виклад переваг, згаданих прес-секретарем Міноборони Дмитром Лазуткіним.

Особи, які уклали контракт із ЗСУ, отримають 50% допомоги на придбання квартири, якщо візьмуть кредит. Окрім того, після завершення першого контракту вони можуть претендувати на додаткові 100 тисяч гривень.

Ті, хто вступає до лав збройних сил, також отримають допомогу на покупку автомобіля. Протягом трьох місяців з моменту підписання контракту вони можуть отримати 150 тисяч гривень.

Крім цього, українців, які підписали контракт зі Збройними силами, у певних випадках можуть бути звільнені від сплати штрафів.

ЗСУ: скрін з відео
ЗСУ: скрін з відео

Важливо зазначити, що люди, зацікавлені в отриманні додаткової інформації про ці пільги, можуть відвідати центри набору персоналу, де вони можуть отримати інформацію та рекомендації без отримання повістки.

Крім того, нещодавно Верховна Рада ухвалила закон про мобілізацію, який запроваджує нові обов'язки для військовозобов'язаних і посилює покарання для тих, хто ухиляється.

Хоча спочатку закон містив положення про демобілізацію військовослужбовців, вони були виключені, і зусилля щодо вирішення проблеми демобілізації розробляються в окремому законопроекті.

Нагадаємо, одних закличуть до ЗСУ, а іншим дадуть відстрочку і дозволять виїжджати за кордон: важливі нововведення в мобілізації

Раніше «Українці» писали, пенсіонерам піднімуть головні виплати: у кого і як виростуть пенсії вже цього місяця

Як повідомляли «Українці», субсидії стануть ще меншими: Пенсійний фонд засмутив українців