Настав той момент, коли необхідно з розумом підійти до підгодівлі городніх культур, не загубивши їх на початку сезону. Сьогодні ми розповімо, як правильно підгодовувати болгарський перець, щоб він виріс великим, солодким та м'ясистим.

Що любить болгарський перець

Для початку просто запам'ятайте одну просту річ: болгарський перець буде рости великим і солодким, якщо ви забезпечуватимете його азотом, калієм та фосфором.

Саме калій та фосфор допоможуть сформувати міцні саджанці, зміцнити коріння болгарського перцю, захистити його від усіляких шкідників та забезпечити ваш перець імунітетом від усіляких захворювань.

А ось завдяки азоту ви зможете сходам набагато швидше вирости та зміцнити перші паростки.

Не забудьте запитати на ринку або на розкладках з добривами про мінеральні комплекси та органічні речовини для болгарського перцю – саме вони допоможуть сформувати велику та м'ясисту зав'язь.

Полив болгарського перцю

І не забувайте про правильне поливання болгарського перцю. Досвідчені городники на початку та середині весни намагаються поливати болгарський перець раз на тиждень, використовуючи теплу воду.

При поливі болгарського перцю врахуйте одну дуже важливу деталь: якщо ви промочуватимете грунт на глибину від двох до трьох сантиметрів – вважайте, що ви взагалі не поливали свій перець.

Також запам'ятайте, що після появи перших, навіть найменших плодів, болгарський перець потрібно поливати не менше двох-трьох разів на тиждень.

Болгарський перець потрібно поливати під корінь, якщо він висаджений у відритий грунт. При цьому, краще виробляти полив за мінімальної сонячної активності, щоб не зіпсувати листя вашої культури.

Читайте також:

Забудьте про добрива: що потрібно зробити, щоб чорнозем на грядках став у два рази родючим.

Кущі будуть ломитися від ягід: чим треба підгодувати малину навесні, щоб її вистачило і на варення, і на компот

Від неї неможливо відірватися: як приготувати справжню заварну сирну паску з родзинками