Наразі всі українці зайнялися своїм городом, щоб отримати максимальний урожай. Але не варто забувати і про дерева.

Чи знали ви, що при правильному поливі абрикосових дерев під час цвітіння, ви можете збільшити свій урожай у кілька разів?

абрикоси, фрукти
абрикоси, фрукти

Однією з головних причин проблем із плодоношенням абрикосу може бути неправильно обране місце для посадки. Тому перед тим, як висаджувати дерево, варто переконатися, що ділянка не схильна до застою води. Це допоможе уникнути перезволоження коріння та різних захворювань.

Існує кілька інших причин, які можуть призвести до проблем із цвітінням та плодоношенням абрикосу:

  • Неправильний режим поливу: надмірні або недостатні поливи можуть негативно позначитися на здоров'ї рослини та її здатності плодоносити.
  • Недостатньо поживних речовин: нестача добрив, особливо для молодих дерев, може призвести до слабкого розвитку коренів і, як наслідок, поганого плодоношення.
  • Несвоєчасна обрізка: неправильно проведена обрізка може спричинити скидання родючих бруньок і, відповідно, зменшення врожаю.

Абрикосове дерево, фото з вільних джерел
Абрикосове дерево, фото з вільних джерел

Чим полити абрикос під час цвітіння, щоб зав'язалося якнайбільше плодів

Щоб забезпечити абрикосу оптимальні умови для цвітіння та плодоношення, необхідно правильно проводити підживлення. Один із ефективних способів – використання органічних добрив, таких як перегній, гній чи компост. Вони багаті на поживні речовини і сприяють гарному розвитку кореневої системи.

Рецепт підживлення абрикосу під час цвітіння:

  • 4 столові ложки сечовини,
  • 4 столові ложки сульфату калію,
  • 20 літрів води.

Цей розчин слід рівномірно розподілити довкола кореневої зони дерева. Підживлення найкраще проводити в кілька етапів, починаючи з появи перших нирок і продовжуючи до початку формування плодів.

Абрикоси, фото з вільних джерел
Абрикоси, фото з вільних джерел

Важливо пам'ятати, що перебір з добривами може негативно позначитися на рослині. Тому дотримання рекомендованих доз та регулярний контроль за станом рослини – запорука успішного та багатого врожаю.

Нагадаємо, що готуйте мішки для молодої картоплі: що потрібно зробити, щоб отримати ранній урожай раніше за всіх.

Раніше ми повідомляли, що кущі будуть просто обліплені ягодами: як правильно підгодувати смородину навесні.