Деякі рослини не тільки привабливі зовні, але й володіють якостями, які приносять удачу та захист. Так, ці квіти, які часто називають «чарівними», вважаються корисними для посадки в саду.

Чорнобривці:

Квіти, що символізують синівське кохання, чистоту, дім і доброту, традиційно впліталися у вінки молодими дівчатами через їхній зв'язок із пристрасними почуттями. Вважається, що наявність цих квітів поруч із будинком допоможе близьким ніколи не збитися зі шляху. Крім того, вважається, що їхні яскраві квіти захищають від злих духів.

Мальва:

Дача та город
Дача та город

Рослини мальви з їхньою красою та символізмом віри, мудрості, любові та надії на краще майбутнє здавна вважалися чарівними. У давнину вважалося, що вони вкривають душі померлих, роблячи їх оберегами від негативу та пристріту, за батьківським повір'ям.

Барвінок:

Також відомий як відьма фіалка, має багату історію, пов'язану із магією. Стародавні кельти вважали його захисною рослиною, а в Австрії та Німеччині вінки з барвінку використовували для ворожіння та захисту від ударів блискавок. Слов'янський фольклор передбачає, що посадка барвінку біля будинку або використання його як оберег може захистити від пристріту.

Нагадаємо, вони притягують невдачі та біди: які рослини в жодному разі не можна садити у дворі

Р«Українці» писали, як легкого і швидко позбутися бур'янів на городі та будь-якій ділянці: ефективні хитрощі та секрети

Як повідомляли «Українці», колорадський жук, попелиця та кліщі зникнуть з городу та саду: просто посадіть цю гарну рослину