Щоб перець виріс великим і м'ясистим, потрібне правильне внесення добрив. Один простий і доступний варіант – використовувати золу. Однак агрономи попереджають, що дуже важливо застосовувати його правильно, щоб не зашкодити рослині.

Щоб ефективно підгодовувати перець, зосередьтеся на внесенні до добрив калію, фосфору, магнію та азоту, але пам'ятайте про використання обмежених кількостей. Зазвичай у відрі води для підживлення розчиняють близько 100 г золи.

При догляді за перцем у саду важливо правильно формувати кущ, щоб спрямувати енергію рослини на розвиток плодів. Ось основні кроки:

Видаліть перші квітки з розсади, щоб перенаправити поживні речовини на зміцнення куща.

Формування кущів почніть з видалення нижніх пагонів до першого роздоріжжя і обережного відділення корончастої квітки від стебла, як тільки рослина адаптується до нових умов.

Болгарський перець
Болгарський перець

Обмежте кількість зав'язей до 20 на кущ, щоб рослина не витрачала сили на зайві плоди.

Видаліть нові квіти в кінці серпня, щоб останній урожай перцю повністю дозрів.

Поливайте його вранці між 9 та 11 годинами дощовою або відстояною теплою водопровідною водою біля коріння, не допускаючи намокання листя. Підтримуйте грунт постійно вологим, не дозволяючи йому висихати або покриватися кіркою, оскільки перець воліє добре дренований грунт, щоб запобігти застою вологи.

Нагадаємо, колорадський жук, попелиця та кліщі зникнуть з городу та саду: просто посадіть цю гарну рослину

Р«Українці» писали, помідори, капусту та огірки збиратимете мішками: основні секрети для обробок та підживлення

Як повідомляли «Українці», як легко і швидко позбутися бур'янів на городі та будь-якій ділянці: ефективні хитрощі та секрети