Агрус - дуже смачна ягода, яка багатьом подобається. хоча мало хто вирішується вирощувати її своєму ділянці.

Хоча треба знати лише невеликі секрети, щоб мати добрий урожай. Давайте ж розберемося, як і чим обробляти аґрус навесні, щоб поліпшити якість урожаю та отримати його багато.

Аґрус, зображення з вільних джерел
Аґрус, зображення з вільних джерел

Перед початком цвітіння важливо визначити оптимальний час для обробки аґрусу від хвороб і шкідників. Конкретні терміни можуть варіюватися в залежності від кліматичних умов та регіону, досвідчені садівники радять розпочинати процес обробки до розпускання бруньок, коли температура повітря перевищує позначку +5°С та така погода зберігається протягом кількох днів. Це також сприятиме боротьбі з гусеницями, які можуть завдати шкоди молодим пагонам.

На етапі до набрякання бруньок рекомендується зібрати кліщові нирки, прибрати пошкоджені та криві пагони, а також обприскувати рослини гарячою водою для профілактики борошнистої роси. Для захисту від антракнозу, що може негативно позначитися на врожаї, кущі рекомендується обробляти певними препаратами.

Аґрус, зображення з вільних джерел
Аґрус, зображення з вільних джерел

Також можете скористатись народними засобами, які ефективно допомагають зберегти аґрус від хвороб та шкідників. Одним з таких засобів є використання деревної золи та мила. Для його приготування на 10 літрів води беруть 1 кг деревної золи і 50 г стружки мила. Золу заливають водою і настоюють 3-4 дні, після чого перед застосуванням підмішують мило для в’язкості і клейкості. Такий розчин можна використовувати для обприскування кущів тричі через день.

До інших ефективних народних методів обробки аґрусу належить використання перегною. Його розводять водою у співвідношенні 1:3 і настоюють три дні. Отриману суміш розбавляють водою 1:2 і поливають кущі відразу після цвітіння та після збирання врожаю. Інший метод передбачає застосування лушпиння цибулі, яке заливають окропом і настоюють два дні. Після цього кущі обприскують відразу після цвітіння та після збирання врожаю.

Невід’ємною частиною арсеналу боротьби з хворобами аґрусу є його обробка кефіром. На 10 літрів води беруть 1 літр кефіру і обприскують аґрус тричі, через кожні три дні. Цей засіб є особливо ефективним у боротьбі з грибковими інфекціями.

Нагадаємо, що колорадський жук, попелиця та кліщі зникнуть з городу та саду: просто посадіть цю гарну рослину.

Раніше ми повідомляли, що вам не вистачить банок для компоту та варення: коли потрібно саджати полуницю, щоб вона виросла солодкою та ароматною.