Підзарядити телефон можна не тільки через розетку або павербанк, але й через інший смартфон, якщо пристрій підтримує технологію OTG. Фахівці назвали деякі популярні телефони, які можуть заряджати інші пристрої:

  • vivo Y16;
  • Redmi Note 11;
  • realme GT Neo 3;
  • POCO X5 Pro 5G;
  • OnePlus 11 та багато інших.

Щоб перевірити, чи підтримує телефон технологію OTG, ви можете використовувати програму USB OTG Checker. При запуску програма відобразить галочку, якщо підтримується OTG, і хрестик, якщо ні.

Бездротове заряджання між телефонами також можливе, але обидва пристрої повинні підтримувати технологію бездротової зарядки. Деякі популярні моделі включають Xiaomi 12, Samsung Galaxy S23 Ultra, HUAWEI Mate 50 Pro та Google Pixel 7.

Смартфон
Смартфон

Для заряджання через дротове з'єднання вам знадобиться адаптер OTG. Просто вставте адаптер у порт заряджання, під'єднайте кабель USB до адаптера і підключіть інший кінець до телефону, який хочете зарядити. Заряджання почнеться автоматично, хоч і з меншою швидкістю, зазвичай забезпечуючи приріст на 5–15%.

Для бездротової зарядки активуйте зворотну зарядку зарядного пристрою через панель повідомлень або центр керування, залежно від виробника телефону. Наприклад, Samsung називає цю функцію PowerShare. Потім покладіть один телефон поверх іншого, і почнеться заряджання. Цей метод також повільний і зарядний пристрій може втратити близько 15-20%, розділивши близько 5-10% заряду батареї.

Нагадаємо, як заснути за 2 хвилини: вас "вирубає" навіть сидячи

Р«Українці» писали, їх розхоплюють насамперед: названі найпопулярніші вживані автомобілі, привезені з Європи

Як повідомляли «Українці», як наточити ножі без точилки за 1 хвилину: ефективна хитрість