Якщо вірити статистиці, то на сьогоднішній день із 4,24 мільйонів українських громадян, які отримали тимчасовий захист у країнах ЄС, 33,4% – діти близько 1,4 мільйона.

Розглядається можливість запровадження єдиного електронного обліку українських учнів за кордоном.

Необхідність запровадження такого обліку було розглянуто під час спеціальної наради в Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, передає прес-служба Мінреінтеграції .

Наприклад, чимало учнів здобувають освіту або є екстернами Державного ліцею "Міжнародна українська школа" (МУШ). Українські особисті справи для вступу до МУШу можна відправити поштою, - сказано у повідомленні.

У той самий час є потреба у системному рішенні всім учнів там. Для її вирішення було розглянуто можливість запровадження єдиного електронного обліку для ведення особових справ учнів.

У Мінреінтеграції пропонують дозволити МУШ в електронному вигляді приймати особисті справи учнів та розробити відповідні роз'яснення.

Також учасники наради зазначили, що Міжнародна українська школа має стати освітнім центром, який зосереджуватиме всю співпрацю з українськими навчальними закладами за кордоном.

Нагадаємо, в Україні різко зміниться погода: до чого готуватись і чи варто турбуватися

Р«Українці» писали, на українців хочуть "повісити" новий податок: кому доведеться розщедритися цього разу

Як повідомляли «Українці», обов'язково посадіть огірки на своєму городі: ось чому це потрібно зробити