Боротьба з колорадським жуком на картопляних грядках є складним завданням для садівників, що часто призводить до використання пестицидів або токсинів.

Проте існує природна альтернатива: посадка специфічної трави поряд із картоплею, яка відлякує колорадського жука.

Садівники підтверджують успіх, просто саджаючи пижму навесні біля картопляних грядок. Вважається, що одна рослина відганяє шкідників із саду. Її потужний та характерний аромат діє як природний щит від колорадського жука, вимагаючи мінімального догляду та знижуючи навантаження на садівника.

Дача та город
Дача та город

Ба більше, користь пижма поширюється не тільки на колорадського жука. Експерти припускають, що її аромат ефективний також проти кліщів і попелиці.
Ті, хто не може садити пижмо поруч із картоплею, можуть скористатися її перевагами за допомогою настою. Помістивши зелену масу пижма у відро з водою і давши їй настоятися протягом кількох днів, виходить рідина, яка під час переливання в пульверизатор ефективно відлякує шкідників при нанесенні на садові культури.

Нагадаємо, стосується всіх, хто має дачі, села та городи: українців штрафуватимуть на величезні суми

Р«Українці» писали, рекордний урожай перцю та помідорів забезпечений: всього два дешеві інгредієнти зроблять ваш город царським

Як повідомляли «Українці», обов'язково посадіть цей овоч у себе на дачі: ваше життя кардинально зміниться