Якщо ви часто користуєтесь мікрохвильовою піччю, то ймовірно, знайомі з проблемою жирних відкладень на внутрішніх стінках. Запобігти накопиченню таких залишків досить складно, оскільки розігрівання їжі в мікрохвильовій печі часто призводить до розбризкування та розсипання шматочків їжі. Про це пише "hyser".

Отже, найкращий спосіб дій — швидко прибрати будь-який безлад. Але якщо ви не встигли цим зайнятися вчасно? Як впоратися із засохлим жиром та стійкими залишками їжі?

Перш ніж взятися за губки та засоби для чищення, необхідно виконати важливий попередній крок, який значно полегшить процес чищення.

Спроба відразу видалити жир зазвичай виявляється не зовсім вдалою. Натомість вам необхідно спочатку пом'якшити залишки.

мікрохвильова піч
мікрохвильова піч

На щастя, це просте завдання. Почніть із поміщення скляної ємності, наповненої водою, в мікрохвильову піч.

Потім у воду додайте невелику кількість оцту (близько 2 чайних ложок) або киньте пару скибочок лимона. Нагрійте розчин у мікрохвильовій печі протягом п'яти хвилин, потім дайте йому постояти приблизно півгодини.

Після цього очищення внутрішніх стінок мікрохвильової печі стане простішим за все. Звичайної губки буде достатньо; немає необхідності використовувати агресивні чистячі порошки або гелі. Розм'якшені залишки легко зітруться, не залишаючи після себе неприємних запахів.

Нагадаємо, як заснути за 2 хвилини: вас "вирубе" навіть сидячи

Р«Українці» писали, ви "потонете" в ягодах: як треба обрізати смородину навесні для неземного врожаю

Як повідомляли «Українці», у жодному разі не робіть цього: чому не можна спати на двох подушках і що кажуть прикмети