Завдяки своїй стійкості та здатності рости при мінімальному догляді, бур'яни швидко захоплюють садові території, як тільки тане сніг. Навіть якщо восени ви старанно очищали ґрунт від бур'янів, навесні вони мають властивість знову з'являтися. Про це пише "hyser".

Головне – із самого початку запобігти зростанню бур'янів. Один з ефективних методів - накрити грядки чорним матеріалом, що покриває, наприклад, поліетиленовою плівкою або нетканими покривними матеріалами, такими як лутрасил, спанбонд або агроволокно.

Незважаючи на простоту, багато садівників ігнорують цей метод. Під чорним укриттям ґрунт прогрівається на сонці, спонукаючи насіння бур'янів проростати. Однак укриття швидко пригнічує їхнє зростання, а низькі температури вночі ще більше сприяють їх знищенню.

Дача та город
Дача та город

Для грядок із озимими культурами процес дещо складніший. Як тільки почнеться проростання, у матеріалі необхідно зробити отвори, щоб вони могли рости. Хоча це може вимагати деяких зусиль, все ж таки варто захистити рослини, що з'являються від бур'янів.

Періодичне зняття укриття та видалення загиблих сходів бур'янів допоможе зберегти чисті грядки. Хоча вони можуть з часом повернутись, контрольоване середовище полегшує боротьбу з ними і зводить до мінімуму шкоду культурним рослинам.

Нагадаємо, обов'язково посадіть цей овоч у себе на дачі: ваше життя кардинально зміниться

Р«Українці» писали, рекордний урожай перцю та помідорів забезпечений: всього два дешеві інгредієнти зроблять ваш город царським

Як повідомляли «Українці», обов'язково посадіть огірки на своєму городі: ось чому це потрібно зробити