Ось уже багато століть стіл вважається сполучною ланкою між реальним і потойбічним світами. Таким чином, залишивши на столі цінну річ, можна вважати, що вона буквально викинута в інший вимір. Це неминуче призведе до втрат, включаючи матеріальні витрати.

Ось і виходить, що якщо ключ потрапить до рук мага, він отримає повний доступ до житла людини, знатиме його таємниці, розкриє всі секрети.

1. У деяких країнах прийнято вважати, що все, що лежить на столі – загальне. Тому, якщо покласти на стіл ключі, їх має право взяти абсолютно будь-яка людина.

2. Якщо на столі лежатимуть ключі, то вони зможуть привертати увагу тієї людини, яка увійшла до приміщення. Це пробуджує природну цікавість. Є навіть така прикмета, що інтерес до чужого – це змагання з дияволом.

3. Крім ключів, на столі ніколи не повинні лежати шапка, порожній посуд, ножі чи тара.

4. Ще є інша прикмета, що всі речі, які опиняються на столі, можуть потрапити до нечистої сили.

Виходячи зі сказаного, можна зробити висновок про те, що якщо ви залишите ключі на столі, то закриєте грошовий канал. Також це стане чудовою нагодою для злодіїв.

Батьки вважали, що так можна відкрити для них дорогу. Ну, і ще, ключі на столі можуть потрапити вони можуть у руки до домового.

Нагадаємо, спінінг гнутиметься від улову: як ловити щуку навесні і на що вона найкраще клює

РАнніше «Українці» писали, як заснути за 2 хвилини: вас "вирубає" навіть сидячи

Як повідомляли «Українці», покладіть це в гаманець, щоб залучити гроші та удачу: секрети, про які ви не знали