Ален Делон, відомий французький актор, був поміщений судом під посилену опіку через суперечки з дітьми. Це рішення включає заборону на управління власним майном, оскільки його доходи і активи тепер знаходяться під контролем. Особа опікуна залишається нерозкритою, але накладена заборона може тривати п'ять років або довше.

Цікаво, що адвокати актора висловилися проти цього рішення, поставивши під сумнів необхідність такого обмежувального заходу.

"Ми ставимо під сумнів необхідність такого обмежувального та примусового заходу. Ми чекаємо, чи подасть пан Делон апеляцію чи ні", - зазначили адвокати.

Ален Делон набув популярності в 1957 році і став не тільки секс-символом європейського кіно, а й заслужив титул "Найкрасивішого кіноактора в історії". Протягом своєї блискучої кар'єри він знявся у таких знакових фільмах, як "На яскравому сонці", "Леопард" та "Нескорений".

Особисте життя актора останнім часом затьмарене сімейними суперечками: на початку 2024 року його син заявив, що Делон важко хворий. Однак сам він спростував ці твердження і подав позов проти сина за передбачувану агресивну поведінку.

Цей судовий позов переріс у широко розрекламований сімейний скандал, внаслідок якого Алена Делона визнали недієздатним у віці 88 років.

Нагадаємо, Потап показав справжню натуру та обрав "російське ретро" замість української: вибачення вже не допоможуть

Раніше «Українці» писали, Дантес публічно показав, що в нього під штанами за гроші: отож бачила Дорофєєва до розлучення. Дурнєв був поруч і допомагав

Як повідомляли «Українці», Леся Нікітюк зірвала ліфчик і похвалилася голими сосками: показала свої "горішки", але без "орла"