Бульби картоплі до посадки треба розмістити у темному приміщенні, де температура не перевищує +10 ºС.

Цього цілком достатньо, щоб «очі» поки що перебували у стані спокою. Однак при цьому не слід і знижувати температуру в приміщенні — помітно зростає ризик того, що бульби просто «просплять» потрібний момент. прогрітий до +14+15 ºС.

Підвищення температури стане сигналом до пробудження, і потрібний процес піде, причому в правильному напрямку. За вказаний термін паростки не витягнуться і, відповідно, не витягнуть із бульби критичної кількості корисних речовин.

Якщо ж все-таки ви побачите занадто швидке зростання і витягування паростків - явище, до речі при дотриманні вказаного режиму не буде масовим - то такі бульби треба зазнати рятівного стресу, наприклад, переклавши їх на 2-3 дні (але не більше) в холодильник. Це дозволить загальмувати надмірне витягування та зберегти прийнятні параметри бульби до дня посадки.

Нагадаємо, рекордний урожай помідорів вам точно забезпечений: просто посадіть поряд цю рослину

Раніше «Українці» писали, яблука виростуть солодкими та величезними: як і чим підгодувати фруктове дерево для великого врожаю

Як повідомляли «Українці», допоможе звичайна кропива: як правильно удобрювати редиску, щоб вона виросла хрусткою та солодкою