Кожна людина мріє про те, щоб її гаманець був завжди сповнений хрусткою купюрою та дзвінкою монетою. Ще б пак, гроші дають відчуття незалежності, можливість займатися улюбленою справою, а також уможливлюють здійснення бажань. Ось тільки щоб бути фінансово незалежним, як виявилося, однієї працелюбності недостатньо.

Так, не варто нехтувати питанням фінансів знаннями, що дійшли до нас із глибини століть. Тому, щоб відкрити для себе фінансовий потік, потрібно прислухатися і до народних прикмет.

Запам'ятовуйте список предметів, які слід якнайшвидше викинути зі свого будинку, щоб вигнати з нього бідність і все погане:

  • Біте скло та пошкоджені скляні предмети.

Це тріснуті вікна, надколоті дзеркала, різні сувеніри та посуд зі сколами. Навіть найменша тріщина або скол на чашці, згідно з народною мудрістю, здатні пробити значний пролом у сімейному бюджеті, залучити в наше життя фінансові труднощі та борги.

  • Сміття з гаманців та кишень.

Запам'ятайте, якщо ви не хочете, щоб ваш гаманець порожній, відразу ж позбавляйтеся чеків і квитанцій. Не складуйте їх там, де не місце! Таке сміття шкодить нашому фінансовому благополуччю.

  • Будь-які предмети, якими ми не користуємось понад 3 роки.

Все те, що лежить у нас удома без діла так довго, приваблює до нас застій у справах. Тому і на роботі не дають підвищення, і нові починання не дають доходу.

  • Поламаний годинник.

Неробочим годинникам у будинку не місце. Вони залучають до будинку біди, нещастя, провокують застій у справах.

  • Картини, на яких зображено бурю, негоду, негоду.

Полотна з таким сюжетом краще прибрати з помітних місць. Їх варто замінити життєрадісними пейзажами та мирними картинами, щоб не залучати у власне життя бурі та негоди.

Висновок із вищесказаного простий - своєчасно розхламлюйте своє житло, щоб звільнити місце в будинку для нормального циркулювання грошового потоку та залучення до будинку удачі.

Читайте також:

Спадщину доведеться оформлювати за новими правилами: що потрібно знати кожному українцю

Аlyona Аlyona повідомила про несамовиту трагедію: "Буде похорон"

Учасник "Голос країни", втікач у росію та навіть режиссер: Тіна Кароль розповіла про своїх чоловіків, крім Огіра