Тепло начебто остаточно зміцнилося в Україні, настільки, що в Ужгороді висадили пальми поряд із сакурами.

Звичайно, звичайним дачникам не до пальм, їм знати, яке насіння посіяти у своєму городі і ми вам з цим допоможемо. Отже, шпаргалка для дачника на квітень з посадки насіння.

Часник росте на городі
Часник росте на городі

Яке насіння овочів посадити у квітні

Квітневі дні можуть бути ще прохолодними, але вже можна розпочинати активну роботу на городі. Цього місяця у відкритий ґрунт можна сміливо садити такі овочеві культури:

Цибуля і часник. Ці рослини чудово переносять непрогрітий ґрунт і навіть нічні заморозки.

Зелень. Петрушка, кріп та пастернак можуть бути посіяні у квітні, якщо ви цього не зробили у березні.

Коренеплоди. Ріпа, редиска, морква та буряк — відмінний вибір для цього місяця.

Зелений горошок та бобові. Вони також чудово розвиваються у прохолодному ґрунті.

Квасоля та гарбуз. Ці культури можна висівати наприкінці квітня.

Крім того, якщо у вас є теплиця, у неї можна висівати помідори, огірки, баклажани, перець, кабачки та патисони, але врахуйте, що вони вимагають захисту від квітневих заморозків.

висадка розсади
висадка розсади

Дерева та квіти для посадки у квітні

Квітень - чудовий час для посадки дерев та квітів. Однак, вибираючи рослини, слід враховувати погодні умови. Ось що можна посадити цього місяця:

Дерева та кущі. Бузок, горобина, калина та черемха можуть бути висаджені у квітні. Плодові дерева краще садити після того, як настане тепло.

Квіти. Якщо ви хочете прикрасити свій сад квітами, вибирайте культури, що не потребують високих температур. Серед них айстри, маргаритки, волошки, календула, амарант, жоржини та декоративна капуста.

Пам'ятайте, що перед посівом або посадкою рослин необхідно переконатися, що ґрунт достатньо прогрітий - його температура повинна бути не менше 10-12°C. Глибина посадки залежить від типу рослини: чагарники заглиблюються на 20-30 см, дерева - на 40-60 см.

Ґрунт для болгарського перцю
Ґрунт для болгарського перцю